НОВИНИ

15.09.2004 | Призначення спеціального представника Генсека НАТО на Кавказі та в Центральній Азії
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Генеральний Секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер оголосив про призначення Роберта Сіммонса своїм спеціальнмим представником на Кавказі та в Центральній Азії.


На цій посаді пан Сіммонс буде відповідальним за встановлення високорівневих робочих контактів з регіональними лідерами для підтримки завдань, що виконуються НАТО в регіоні. Також спеціальний представник буде надавати пропозиції членам програми НАТО "Партнерство заради миру" в рамках відповідних інструментів партнерства для підсилення співпраці з Альянсом. 


До свого призначення пан Сіммонс обіймав посаду заступника помічника Генерального Секретаря з політичних справ та політики безпеки. До цього Сіммонс працював головним радником помічника державного секретаря США з європейських та євроазійських питань.


Як відомо, під час Стамбульського Самміту лідери країн НАТО погодилися на приділення спеціальної уваги Кавказу та Середній Азії в політиці Альянсу. При цьому, спеціальний представник Генерального Секретаря буде відігравати вирішальну роль у розвитку зв"язків з цими двома стратегічно важливими регіонами. 


 


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект