НОВИНИ

02.11.2006 | Британці побоюються зростання злочинності після вступу Болгарії та Румунії до ЄС
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У Великобританії вказують на загрозу стрімкого зростання злочинності на території Європейського Cоюзу після приєднання до цієї організації Болгарії та Румунії. Такі побоювання містяться в доповідній записці, підготовленій для членів британського кабінету міністрів. Цей документ потрапив до однієї з британських газет.

Секретна доповідна записка попереджає уряд про загрозу зростання вуличної злочинності, контрабанди людей для секс-індустрії і шахрайства після вступу до ЄС Румунії та Болгарії. Особливу увагу приділено злочинності, пов”язаній із банкоматами. Зокрема, фахівці повідомляють урядові, що вже нині на організовані румунські банди припадає від 80 до 85 відсотків цього типу злочинів у Великобританії.

Часопис Sun цитує документ: “Занепокоєння викликає те, що вільне пересування після вступу до ЄС спонукатиме болгарів та румунів приїздити до Великобританії. Дехто з них буде втягнений до злочинної діяльності, яка вже добре пустила тут коріння”.

Щойно британський уряд встановив ліміт на рівні близько 20 тисяч осіб на рік на кількість румунських та болгарських громадян, яким буде дозволено працювати у Великобританії після розширення ЄС 1 січня. Британський уряд відмовився давати коментарі щодо доповідної записки, але речник зауважив, що протидія загрозі організованої злочинності є головним пріоритетом кабінету Тоні Блера.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект