НОВИНИ

15.09.2004 | Єврокомісія оголосила тендер на поставку вугілля в Україну для виробництва електроенергії
Джерело - ProEuropa

Ці поставки палива фінансуються Європейським Союзом у рамках Програми паливного дефіциту в Україні за підтримки програми ТАСІS. Впровадження Програми паливного дефіциту забезпечує подвійний позитивний ефект.


По-перше, Європейський Союз покриває витрати, пов´язані з придбанням палива для українських електростанцій. По-друге, доходи, отримані від реалізації електроенергії, виробленої у рамках Програми, вносяться на спеціальний рахунок, використання якого здійснюється у відповідності до угод між Європейською Комісією та урядом України. У рамках цієї програми ЄС уже профінансував надання фінансової, технічної та інституційної допомоги у таких ключових сферах як вдосконалення ефективності використання енергії в електроенергетичній і вуглевидобувній галузях.
 
Впровадження Програми здійснюється на виконання зобов´язання, взятого Європейською комісією перед урядом України у травні 1999 р., зробити значний внесок у покриття деяких додаткових паливних потреб енергетичної галузі України у період між закриттям Чорнобильської АЕС і запуском Рівненської та Хмельницької атомних електростанцій.


 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2023. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект