НОВИНИ

23.10.2006 | У передмісті Парижа знову відбулися масові зіткнення
За матеріалами - УНІАН

У предмісті Парижа учора, 22 жовтня, увечері відбулися зіткнення між французькою поліцією і кількома десятками підлітків.

 
У передмісті Парижа знову відбулися масові зіткнення

В передмістях Парижа знову відбулися масові зіткнення

 

У Франції зростає напруження перед першою річницею масштабних заворушень, що сколихнули націю, організованих молоддю іммігрантського походження.

Представник поліції повідомив, що близько 50 чоловік брали участь у безпорядках у місті Гріньї, що знаходиться на південь від Парижа, увечері в неділю. Підлітки підпалили декілька машин, а потім автобус.

Цими днями поліцейські патрулі у кількох містах Франції зазнавали нападів з боку молодіжних банд.

"Ця остання сутичка вказує на відновлення безпорядків листопада 2005 року", - йдеться в заяві поліцейської профспілки Action Police CFTC. Заворушення, які розпочала молодь арабського і африканського походження, спалахнули 27 жовтня 2005 року після того, як два підлітки загинули в результаті інциденту за можливої участі поліції. Натовпи молодих людей підпалювали автомобілі і громадські будівлі, нападали на перехожих і поліцейських. В результаті масових безпорядків, що тривали близько трьох тижнів, у країні було спалено більше десяти тисяч автомобілів, постраждали багато адміністративних і громадських будівель, магазини, складські приміщення. Загальний збиток оцінюється у 200 мільйонів євро.

Аналітики розцінювали те, що відбувається як кризу імміграційної політики і моделі інтеграції суспільства у Франції і в Європі загалом. Криза відбилася на настроях інвесторів і позначилася, зокрема, на курсі євро.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект