НОВИНИ

24.06.2004 | Європа повинна скеровуватися шістьма великими країнами
Джерело - Євроатлантична Україна

Європа повинна скеровуватися шістьма великими країнами – Францією, Німеччиною, Великобританією, Іспанією, Італією та Польщею – заявив міністр фінансів Франції Ніколя Саркоші. При цьому, французький міністр не підтрмує ідею того, що “мотором ЄС повинні виступати лише його країна разом із Німеччиною”.


В своєму інтерв’ю “Financial Times Deutschland” пан Саркоші, який розглядається як політичний опонет та противник нині діючого Президента держави – заявив: “Я вважаю вкрай важливою існування франко-німецької вісі. Але це співробітництво не повинно бути виключним”.


“В розширеному ЄС існує шість країн з населенням від 40 до 80 мільйонів. Саме ці країни повинні працювати більш тісно для заради майбутнього”, - підкреслив Ніколя Саркоші.


Таке висловлювання одного з ключових міністрів французького уряду провокує конфлікт з французьким Президентом, який виступає за те, що саме альянс між Францією та Німеччиною повинен бути вирішальною силою в Європейському Союзі, підкреслює Euobserver.


Враховуючи результати Самміту, який відбувся в Брюсселі, Ніколя Саркоші відмітив, що намагання Франції та Німеччини пітримати кандидатуру Гі Ферховшадта на посаду Президента Європейської Комісії виявилися марними. В цьому сенсі пропозиція французького міністра виявляється доволі обгрунтованою. | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект