НОВИНИ

11.10.2006 | Європа будуватиме спільну енергетичну політику
Джерело - ProEUROPA

Експерт польської Агенції ринку енергії (ARE) Мірослав Дуда заявив, що вироблення спільної енергетичної політики Європи підтримують більшість експертів і не лише представників Польщі. 
 
Таким чином він прокоментував інформацію російського „Комерсанта”, що російський лідер Владімір Путін під час візиту до Німеччини запропонує канцлеру Ангелі Меркель створити „енергетичну вість” Москва-Берлін.
 
Як каже польський експерт, проект спільної енергетичної політики ЄС є зараз пріоритетом так званої Зеленої книги – „Європейська стратегія для врівноваженої, конкурентної і безпечної енергії”, яка зараз обговорюється в ЄС.
 
Як заявив ПАП експерт, у такій спільній політиці йдеться передусім про солідарність країн ЄС, особливо у питаннях забезпечення енергоносіями.
 
На думку М.Дуди, реакція канцлера Меркель свідчитиме про підходи німецького уряду до реалізації спільних ідей ЄС. При  цьому польський аналітик каже, що зрозуміле бажання Росії щодо досягнення порозуміння з окремими країнами ЄС, особливо з тими, від яких можна розраховувати отримати нові технології, до таких країн належить Німеччина.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4706. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект