НОВИНИ

02.10.2006 | НАТО не збирається переселяти свої бази в Україну
За матеріалами - Інтерфакс-Україна

НАТО не має планів розміщати військові бази на території України у випадку її вступу в Альянс, заявляє посол США в Україні Вільям Тейлор.

На прес-конференції в суботу у Львові він повідомив, що йому часто ставлять запитання, чи має намір НАТО розміщати свої військові бази на українській території у випадку вступу країни в Альянс.

"Мені дуже приємно відповісти, що немає ніяких планів розміщення військових баз на українській території", - сказав посол.

Відповідаючи на питання, чи планується участь українських військових в операціях в Іраку у випадку вступу країни в НАТО, Тейлор сказав: "Україна буде мати суверенне право розпоряджатися тим, де будуть знаходитися її військові".

За його словами, в Україні є "насторога щодо того, що таке НАТО".

У зв'язку з цим посол відзначив важливість інформування населення країни про суть Альянсу. "НАТО - це значно більше, ніж просто військовий альянс", - підкреслив Тейлор.

Американський посол також відзначив, що "коли Україна захоче приєднатися до альянсу, США й інші члени будуть раді її вітати".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект