НОВИНИ

29.09.2006 | Принц Люксембурзький обвінчається з простолюдинкою
За матеріалами - NEWSru.com

У Люксембурзі в п’ятницю, 29 вересня, відбудеться весілля принца Луі, третього сина великого герцога Люксембурзького Анрі. Принц Луі обвінчається з простолюдинкою, дочкою покрівника Тессі Антоні, заради шлюбу з якої він відмовився від своїх прав на престол.

 

Принц Люксембурзький обвінчається з простолюдинкою


Монарші батьки рішення сина цілком схвалюють. Принц Луі і його майбутня дружина після реєстрації шлюбу будуть носити прізвище де Ніссо. При цьому син великого герцога Люксембурзького збереже титул Його Королівська високість, принц Люксембурзький.

У березні цього року в принца Луі і його коханої народився син Габріель. Це перший онук великого герцога Люксембурзького. Незважаючи на те, що хлопчик був народжений поза шлюбом, монарший двір визнав дитину як законного спадкоємця принца.

Антоні, як і її майбутньому чоловіку, 20 років. Її знайомство з принцом Луі  сталося в Косово в 2005 році під час інспекції люксембурзького контингенту НАТО, у якому Антоні була єдиною жінкою- військовослужбовцем.

У люксембурзьку армію дівчина записалася добровільно. Після того, як двір великого герцога оголосив про її вагітності, вона одержала безстрокову відпустку.

Принц Луі донедавна проходив стажування в женевському відділенні Міжнародного Червоного Хреста і надалі має намір присвятити себе гуманітарній діяльності.

У великого герцога Люксембурского Анрі і його дружини великої герцогині Марії-Терези п’ятеро дітей: принц Луі (1986 року народження), принц Гійом (1981), принц Фелікс (1984), принц Себастьєн (1992) і принцеса Олександра (1991).

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект