НОВИНИ

26.09.2006 | Президент Ізраїлю прибув до Києва на відзначення роковин трагедії в Бабиному Яру
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Ізраїльська поліція у понеділок офіційно оголосила про завершення розслідування і передання Генпрокуратурі матеріалів у справі президента країни Моше Кацава, якого підозрюють у корупції та сексуальних домаганнях. Тим часом, президент Ізраїлю прибув до України для участі у заходах, приурочених 65-ій роковині трагедії у Бабиному Яру.

У поїздці до України Моше Кацава супроводжують члени урядової делегації, громадські діячі та представники меморіального комплексу "Яд Вашем". Чи очолить Моше Кацав ізраїльську делегацію на урочистостях в Києві, у час коли проти нього ведеться слідство у підозрах в скоєні тяжких правопорушень, до останньої миті залишалося незрозумілим. Канцелярія прем’єр-міністра Ізраїлю навіть здійснила телефонне опитування міністрів, які після довгих вагань усе ж вирішили, що усувати президента від виконання глибоко моральної місії було б неетичним й зашкодило б іміджеві держави.

Відтак, прес-секретар глави держави Хагіт Коен повідомила, що "Президент Кацав та його дружина прийняли запрошення президента Ющенка і прибудуть до Києва", - сказала Коен.

За словами радника президента України з гуманітарних питань Маркіяна Лубківського цьогорічні заходи вшанування жертв Бабиного Яру стануть наймасштабнішими за усю новітню історію України. Окрім президента Ізраїлю на офіційні церемонії до Києва прибудуть президенти Хорватії та Чорногорії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект