НОВИНИ

25.09.2006 | ЄС підпише нову угоду з Україною за однієї умови
Джерело - УНІАН

Європейський Союз може підписати нову угоду з Україною лише після її вступу до Світової організації торгівлі.


Таку думку висловив голова Директорату Європейської Комісії з питань країн Східної Європи, Північного Кавказу, країн Центральної Азії Юг МІінгареллі в ході зустрічі з головою Комітету Верховної Ради у закордонних справах Віталієм Шибком.


Ю.МІінгареллі вважає, що Україна має прискорити своє приєднання до СОТ. «Моє перше сильне послання, яке я хотів би вам передати те, щоб той 21 законопроект  були прийняті якомога швидше», - сказав він, додавши, що тільки після цього можуть бути розпочаті переговори щодо укладення нової угоди між Україною та ЄС. За його словами, мета цієї угоди - дійсна інтеграція економіки України в світову економіку.


Ю МІінгареллі також висловився за те, щоб окремим пунктом в цій угоді було передбачено питання енергетичного сектору, де, за його словами, у України і ЄС є спільні інтереси.


Ю.Мінгареллі вважає, що в цій угоді мають бути висвітлені питання по боротьбі з організованою злочинністю, торгівлею людьми, незаконним обігом наркотиків, управління кордонами та міграційними потоками. «Ця нова угода має краще відображати новий стан наших відносин», - сказав він.


У свою чергу, В.Шибко назвав дуже слушними зауваження співрозмовника щодо необхідності вступу України до СОТ.


Він повідомив, що зараз Кабмін розробляє схему, направлену на якнайшвидше подання до Верховної Ради цих законопроектів. При цьому В.Шибко зауважив, що не бачить ніяких перешкод для ухвалення вище зазначених законів.


Також він розповів Ю.Мінгареллі, що український парламент планує провести парламентські слухання з питань вступу України до СОТ.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект