НОВИНИ

25.09.2006 | Найбільша за цей тиждень акція протесту пройшла в Будапешті
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

В угорській столиці в суботу пройшла найбільша цього тижня демонстрація протесту, учасники якої вимагали відставки прем’єр-міністра країни Ференца Дюрчаня. У мітингу на площі перед парламентом Угорщини зібралися близько півсотні тисяч демонстрантів. Очікувалося, що на акцію протесту зберуться вчетверо більше противників нинішнього уряду, однак опозиційна право-національна партія ФІДЕС скасувала свій мітинг, як було заявлено, через небезпеку насильницьких дій. 

Масові акції протесту в Будапешті тривають вже майже тиждень. Вони розпочалися після того, як телебачення оприлюднило уривки з промови прем’єра Дюрчаня перед його соціалістичною партією, в якій він зізнається, що казав неправду під час передвиборної кампанії, аби гарантувати своє переобрання.

Лідер опозиції Віктор Орбан від партії ФІДЕС не брав участі в суботній  демонстрації. В радіоінтерв’ю він заявив, що не хотів викликати підозри, ніби протести організовані його політичною силою. Орбан виступив за створення в Угорщині перехідного уряду з експертів.  
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект