НОВИНИ

25.09.2006 | Саакашвілі переконаний, що Грузія готова стати членом НАТО
За матеріалами - УНІАН, Korespondent.net

Президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив у неділю, що Грузія вже близька до членства в НАТО, і на цьому шляху її не зупинити.

 
Саакашвілі переконаний, що Грузія готова стати членом НАТО 

Перед початком церемонії виготовлення першого вина Саакашвілі привітав грузинських дзюдоїстів з перемогою, яку вони одержали над російськими спортсменами у фіналі чемпіонату світу з дзюдо в Парижі. За його словами, перемога спортсменів символична, тому що одночасно Грузія здобула перемогу в Нью-Йорку, де було вирішено питання подальшого просування процесу інтеграції Грузії в НАТО.

Президент пожартував, що "збірна Росії з дзюдо на шляху до фіналу створила певні проблеми грузинським спортсменам, так само, як зараз у цілому Росія створює проблеми для Грузії на її шляху до НАТО".

Але, на думку Саакашвілі, "у цьому питанні Грузія вже в півфіналі і ніщо їй не завадить вийти до фіналу".

При цьому, зазначив він, російські спортсмени могли б і виграти, "якби мали можливість спробувати після тренування грузинських яблук, мандаринів і гарного вина, які заборонили ввозити до Росії".

Закінчивши з привітаннями, Саакашвілі вдягнув гумові чоботи та заліз у заповнене виноградом велике чавило. Слідом за президентом під кахетинську народну музику в чавильню залізли члени уряду. Першу чашу вина спробував сам президент, передавши її згодом міністру оборони Іраклії Окруашвілі.

Встановлена на одній з центральних площ Тбілісі давильня розміром десять на десять метрів була заповнена кількома десятками тон кахетинського винограду.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект