НОВИНИ

21.09.2006 | Янукович профінансує з бюджету критику
Джерело - Українська правда

Віце-прем'єр Дмитро Табачник заявляє, що обіцяне Віктором Януковичем інформування населення про НАТО, яке фінансуватиметься з бюджету України, має показувати також і негативні риси Альянсу.

"Ми не можемо за державні кошти говорити про позитив і переваги НАТО, і не давати виступити тим, хто з пересторогою ставиться до діяльності Альянсу", - сказав Табачник в ефірі НТН.

"Я переконаний, ми повинні казати не тільки "за", але і "контра". Про діяльність НАТО треба розповідати в інформаційному ключі об’єктивно, поважаючи позицію більшості громадян України", - додав він.

Новини ТаблоID
 
"Регіонал" напоїв друга снодійним і залишив у лісі
Пономарьов подався у міліціонери
Варення від Кучми вариться у самих трусах
 

На питання, чи поділяє його точку зору Янукович, Табачник відповів: "Позиція прем’єра полягає в тому, щоб поважати думку громадян України".

Табачник також повідомив, що 5 мільйонів гривень, передбачені у бюджеті 2007 року на інформування про НАТО, підуть на програми по лінії МЗС.

На критику ведучого, що уряд не виклав на своєму сайті у повному обсязі промову Януковича під час засідання Комісії "Україна-НАТО", Табачник заявив, що виступ Януковича був "на відкритому на засіданні, і текст можна було отримати того ж дня в Брюсселі".

Насправді, як свідчить кореспондент "Української правди", журналісти не допускалися на засідання Комісії "Україна-НАТО".

Табачник також повідомив, що члени уряду Януковича займаються вивченням державної мови. "Є певний прогрес – мій колега Андрій Клюєв уже кілька прес-конференцій провів українською мовою", - сказав Табачник.

Коментуючи критику Юлії Тимошенко, що уряд на наступний рік збільшив своє фінансування на 47%, Табачник відповів, що це потрібно в зв’язку зі вступом у дію політреформи і переходом повноважень від президента до Кабміну.

"Це комп’ютери, інформаційне забезпечення... Нові приміщення будувати не будемо", - сказав Табачник.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект