НОВИНИ

20.09.2006 | Єврокомісія знову виділила гроші Україні
Джерело - Korespondent.net

Європейська комісія виділила Україні 5,3 млн. євро для фінансування проекту боротьби з відмиванням коштів.


Як повідомили у Державному комітеті фінансового моніторингу України, це буде другий проект  боротьбі з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму в Україні.

Проект MOLI-UA-2 фінансується Європейською Комісією та впроваджується Радою Європи. Основна установа-партнер в Україні - Державний комітет фінансового моніторингу України. Проект спрямовано на допомогу органам виконавчої влади України для  вдосконалення заходів у сфері боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Зокрема, проект MOLI-UA-2 сприятиме приведенню у відповідність до міжнародних норм та стандартів законодавства України у сфері боротьби із відмиванням коштів та фінансуванням тероризму; покращенню фахових здібностей провідних установ-учасників національної системи боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму та розвиток організаційної та технічної інфраструктури національної системи боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму.

Проект MOLI-UA-2 засновано на досягненнях попереднього Проекту по боротьбі з відмиванням коштів в Україні MOLI-UA, який був реалізований з лютого 2003 до червня 2005 року. Реалізація проекту здійснюватиметься до квітня 2009 року з бюджетом 5,3 млн. євро.Початкова конференція, присвячена проекту, буде проведена в Києві, у готелі "Либідь" сьогодні, 20 вересня з 9.00 до 16.00.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект