НОВИНИ

20.09.2006 | Кофі Аннан виголосив свою прощальну промову
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Відкриваючи 61-у сесію Генеральної асамблеї ООН, Генеральний секретар організації Кофі Аннан виголосив свою прощальну промову. Наприкінці року повноваження нинішнього Генсека добігають кінця.

Кофі Аннан висловив стурбованість тим, що зусилля Організації об’єднаних націй у подоланні численних регіональних конфліктів часто є недостатніми. Одним із найбільших випробувань для міжнародної спільноти Аннан назвав конфлікт на Близькому Сході, який має чималий вплив на ситуацію в Іраку та Афганістані.

Під час загальнополітичних дебатів відбулася заочна дискусія Джорджа Буша та Махмуда Ахмадінеджада. Іранський президент переконував делегатів у прозорості атомної програми. Деяким членам Ради безпеки ООН Ахмадінеджад закинув бажання використати цей орган як інструмент тиску і погроз. Натомість президент США у своєму виступі закликав іранське керівництво відмовитися від прагнення набути ядерної зброї.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект