НОВИНИ

20.09.2006 | У Брюсселі стурбовані діями російських чиновників
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Комісар Єврокомісії з енергетичних питань Андріс Пібалгс стурбований рішенням російських чиновників відкликати дозвіл компанії Sakhalin Energy на здійснення другого етапу розвідки нафтових та газових родовищ поблизу острова Сахалін. 55 відсотків компанії належить британсько-голандській фірмі Royal Dutch-Shell,  решта - японським  Міцуі та Міцубісі.

Андріс Пібалгс нагадав, що успішне партнерство ЄС та Росії базується на взаємній повазі, прозорості ухвалення рішень, передбачуваності та відсутності дискримінації. За його словами, це стосується, як компаній Євросоюзу, які інвестують в економіку Росії, так і російських компаній, які хочуть вільно продавати  газ та нафту в ЄС.

 В ситуації з Sakhalin Energy, зауважує Пібалгс, відповідальні російські особи мають чітко зазначити недоліки, які стали причиною відкликання дозволу, а також надати компанії час для їхнього усунення.

В понеділок міністерство природних ресурсів Росії анулювало власну екологічну експертизу проекту Сахалін-2 трирічної давнини із позитивними висновками, що унеможливило подальшу роботу Sakhalin Energy через природоохоронні міркування. Компанія Sakhalin Energy з 94 року проводить роботи з освоювання  Пільтун-Астохського та Лунського родовищ, поклади яких налічують 150 мільйон тон нафти та 500 мільярдів кубометрів газу. Звідти енергоносії планують постачати до Японії, Кореї та США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект