НОВИНИ

10.09.2004 | Поляк Марек Сівец має очололити комітет Європарламенту в зв”язках з Україною
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Главою комітету Європарламенту в зв”язках з Україною має стати Марек Сівец, який донедавна очолював польске Бюро з національної безпеки. Призначення Сівеца має затвердити Європарламент на сесії наступного тижня. 


У Європарламенті нового скликання польський соціаліст Сівец має очолити Комітет по зв”язках з Україною. Таким чином він має замінити на цьому посту нідерландця Яна Марінуса Вірсму, який у Європарламенті попереднього скликання доклав чимало зусиль для розвитку відносин між Києвом і Брюсселем. Як стало відомо ”Німецькій хвилі” із поінформованих джерел, першим заступником Сівеца має стати британський консерватор Чарльз Таннок. Він також може стати доповідачем Європарламенту з відносин Євросоюзу з Україною. Таннок відомий в інституціях ЄС як палкий прихильник України. У свою чергу, ім”я Сівеца добре знають українці – польський європарламентарій тривалий час був держсекретарем у канцелярії президента Квасьнєвського, очолював Бюро з національної безпеки та був представником Консультаційного комітету президентів Польщі і України. Фізик за освітою, Сівец свого часу працював головним редактором кількох польських видань, був депутатом сейму. Окрім англійської і німецької, він володіє російською і розуміє українську.
 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект