НОВИНИ

15.09.2006 | Турчинов вважає, що за Януковича має відповідати президент
Джерело - Українська правда

Один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов вважає, що відповідальність за заяви Віктора Януковича у Брюсселі щодо НАТО лежить і на президенті Вікторі Ющенку.

Турчинов нагадав, що ще не пройшло місяця, як Янукович і Ющенко підписали Універсал національної єдності, де одним із пунктів говорилось про вступ України до НАТО, повідомляє УНІАН.

"І саме через те, що це був блюзнірський підхід до справи, оскільки вони (Партія регіонів) були готові підписати не тільки вступ до НАТО, але і до якихось космічних військ міжпланетних, аби захопити владу", - додав один із лідерів БЮТ.

Турчинов прогнозує, що президент буде говорити, що його обдурили, "але можна дурити того, хто хоче буди обдуреним, і відповідальність за це лежить не тільки на Януковичі, а також і на президенті, оскільки саме він дав можливість легалізувати владу, яка фактично повністю змінить курс України".

Як відомо, у четвер у Брюсселі Янукович заявив, що Україна поки не готова починати виконання Плану дій для здобуття членства в


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1419. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект