НОВИНИ

14.09.2006 | Анатолій Кінах: Янукович порушує домовленості
Джерело - Прес-служба "Нашої України"

Народний депутат України, член фракції “Наша Україна” в парламенті Анатолій Кінах назвав заяви Віктора Януковича щодо неготовності України починати виконання плану дій для здобуття членства в НАТО порушенням домовленостей, які були досягнуті на етапах підготовкти Універсалу національної єдності.

“НАТО на сьогодні – це система безпеки, система зміцнення демократичних цінностей, консолідація світового співтовариства проти тероризму, наркобізнесу, контрабанди зброєю, – відзначив Анатолій Кінах. – Приєднання до плану дій щодо членства в цій організації є продовженням таких необхідних для України політичних і економічних реформ, утвердження в Україні європейських і світових стандартів демократії і захисту прав людини, конкурентноспроможності економіки.

“Тому якщо Україна втратить цей шанс, а він у нас був, бо на Ризькому самміті цього року в листопаді вже була задекларована готовність наших партнерів погодити питання приєднання України до плану дій щодо членства в НАТО, то відхилення цих термінів суттєво зменшить динаміку інтеграції України в світову спільноту і завдасть суттєвої шкоди стратегічним інтересам нашої держави”, – сказав народний депутат.

Він також додав, що потрібно інформувати наше суспільтсво про переваги вступу до НАТО, і нагадав, що як один з компромісів у Універсалі національної єдності було зафіксовано, що остаточне рішення щодо вступу до НАТО прийматиметься після консультативного всеукраїнського референдуму.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект