НОВИНИ

14.09.2006 | Розширена угода з ЄС має узгодити майбутній вступ України до СОТ із питанням про зону вільної торгівлі
Джерело - ProEUROPA

Нова розширена угода Євросоюзу з Україною, що має замінити діючу Угоду про партнерство і співробітництво, має на меті узгодити майбутній вступ України до СОТ із питанням про зону вільної торгівлі.
 
Про це повідомив єврокомісар з питань торгівлі Петер Манделсон, повідомляє Представництво Єврокомісії в Україні. 
 
13 вересня, Європейська Комісія запропонувала директиви з ведення переговорів щодо укладання нової розширеної угоди з Україною, що має замінити діючу Угоду про партнерство і співробітництво. Як повідомили в представництві ЄК, нова угода буде повномасштабним документом, що охоплюватиме всі сфери спільної діяльності ЄС та України.
 
Говорячи про підготовку нового документу, П.Манделсон зазначив: "Нова угода має на меті узгодити майбутній вступ України до СОТ із питанням про зону вільної торгівлі, що створює надійні засади для близьких торгівельних і економічних відносин між ЄС та Україною. Узгодження нормативної бази і ліквідація бар’єрів, що стоять на шляху торгівлі, сприятиме залученню нових інвестицій та спростить здійснення ділових контактів крізь кордони".


 У свою чергу, комісаром із зовнішніх відносин та Європейської сусідської політики Беніта Ферреро-Вальднер сказала: “Мені приємно, що Комісія схвалила напрямки ведення переговорів щодо нової угоди, яка дозволить посилити партнерські стосунки з Україною. Нова Угода зробить нас ближчими один до одного, піднісши рівень нашого співробітництва за широким колом питань, включаючи надзвичайно важливі напрямки, такі як енергетика, юстиція та безпека, транспорт та охорона навколишнього середовища. Я сподіваюсь, що це стане поштовхом для України щодо продовження важливих реформ, які ми розпочали разом”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект