НОВИНИ

13.09.2006 | Ющенко і Янукович серйозно поговорили про НАТО
За матеріалами - Українських новин

У вівторок, 12 вересня, Президент України Віктор Ющенко і прем’єр-міністр Віктор Янукович обговорили тему вступу України в НАТО, повідомив міністр оборони Анатолій Гриценко.

 

Про результати цих переговорів глава оборонного відомства не повідомив, але нагадав, що в листопаді 2005 року Міноборони розробило проект Плану дій з членства в НАТО, і наприкінці березня 2006 року цей документ був технічно цілком готовий.

" Чи стане він політичним документом залежить від того, як буде сприйнятий прем’єр-міністр Янукович у НАТО, наскільки будуть переконливими його слова і зміст цих слів", - сказав він.

"Якщо Україна не приєднається цього року до ПДЧ у цьому буде тільки провина України, не НАТО. Це потрібно чесно собі сказати", -зазначив Гриценко.

У той же час він підкреслив, що не варто переоцінювати значення однієї особи, оскільки ще існують процеси, які носять довгостроковий характер і закони, які діють досить довгий час.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр має намір відвідати Брюсель (Бельгія) для зустрічей з керівництвом НАТО 13-14 вересня. Тим часом у серпні Янукович заявив, що Кабінет Міністрів тимчасово переносить схвалення остаточного рішення за Планом дій з членства до того моменту, коли буде досягнуто  більший рівень інформованості населення про НАТО. Пізніше Президент заявив, що Україна не має наміру відкладати приєднання до Плану дій з членства в НАТО.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект