НОВИНИ

10.09.2004 | Пауелл закликає Раду Безпеки ООН до дії
Джерело - Українська служба "Радіо свобода"

На засіданні Комітету із Зовнішніх Зв'язків американського сенату Пауелл поклав відповідальність за події у провінції Дарфур на уряд Судану та проурядові загони “Джанявід”.
Павелл заявив, що уряд Судану повинен вирішити кризу, яка вигнала з домівок близько мільйона людей і стала причиною смерті десяток тисяч чорношкірих суданців.


«Уряд Судану повинен взяти відповідальність за катастрофу, вгамувати тих, хто влаштував цю різню та врятувати життя своїх громадян. Одночасно, з іншого боку, повстанці не дотримуються припинення вогню і нас непокоять повідомлення про викрадення гуманітарних працівників».


Сполучені Штати представили у середу проект резолюції Ради безпеки ООН, яка погрожує багатій на нафту країні міжнародними санкціями, якщо Судан не здійснить кроки для того, щоб припинити кровопролиття в Дарфурі протягом наступних 30 днів.


Суданська влада відкидає повідомлення ООН про те, що під час кризи в Дарфурі загинуло 50 тисяч людей.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект