НОВИНИ

07.09.2006 | Качинський розповів про три шляхи ЄС
Джерело - ProEUROPA

Євросоюз може розвиватися в трьох напрямках. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Ярослав Качинський під час дебатів на XVI міжнародному форумі в Криниці, який проходить 6-9 вересня.


 
Перший напрямок – економічний, де прикладом до наслідування можуть бути скандинавські країни з їх соціально орієнтованою економікою. Другий напрямок – воєнний, тобто йдеться про створення стабільних збройних сил в Європі, а третій напрямок передбачає «розширення зони демократії та свободи» - цитує слова Качинського Onet.
 
У свою чергу прем’єр-міністр Литви Гедимінас Кіркулас заявив, що Європа потребує передусім сильних інституцій та згуртованості навколо попередніх завдань. Кіркулас додав, що його країна, як і країни-кандидати у члени Євросоюзу потребують підтримки Польщі.
 
Президент Грузії Міхаїл Саакашвіллі, який отримав на форумі цьогорічну нагороду Людини Року Центрально-Східної Європи, відзначив економічні успіхи своєї країни, яка завдяки лібералізації економіки прискорила темпи розвитку.
 
Всі учасники форуму зазначали, що з приводу майбутнього ЄС потрібно розпочинати велику дискусію, в якій візьмуть участь не лише її члени, але й країни-кандидати.  

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект