НОВИНИ

05.09.2006 | Угоду по спрощення візового режиму та реадмісію Україна та ЄС під підпишуть на самміті в Гельсінкі
Джерело - ProEUROPA

Україна планує підписати угоди по спрощення візового режиму та реадмісію між Україною та Європейським Союзом під час самміту Україна-ЄС, що відбудеться 27 жовтня в м. Хельсінкі (Фінляндія), в разі успішного завершення двосторонніх переговорів.
 
Як повідомив на брифінгу у вівторок речник МЗС Андрій Дещиця, делегацію України на самміті очолюватиме Президент України Віктор Ющенко, делегацію ЄС – прем’єр-міністр головуючої в ЄС Фінляндії Матті Ванганен.
 
В ході самміту Україна планує обговорити питання підсумків двосторонньої співпраці за останній рік, оцінити прогрес у виконанні плану дій Україна-ЄС, схвалити політичне рішення про започаткування переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі Україна-ЄС в разі вирішення питання щодо вступу України до СОТ, а також узгодити основоположні принципи нового базового договору між Україною та ЄС, що розроблятиметься на заміну угоди про партнерство та співробітництво.
 
Дещиця зазначив, що хельсінський самміт Україна-ЄС матиме важливе значення у просуванні європейської інтеграції України, оскільки політичні рішення за його результатами будуть покладені в основу роботи над угодами про створення зони вільної торгівлі з ЄС, а також формулюванням нових договірних рамок відносин Україна-ЄС на наступні десять років.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект