НОВИНИ

09.09.2004 | У польському місті Криниця Гурська розпочав роботу XIV економічний форум
Джерело - УНІАН

Сьогодні розпочав роботу XIV Економічний форум, який проходить в Криниці Гурській (Республіка Польща). У роботі форуму бере участь делегація вітчизняних підприємців на чолі з президентом Українського союзу промисловців і підприємців Анатолієм КІНАХОМ, повідомили УНІАН в УСПП.


Цьогорічне гасло Форуму - "Європейський виклик - безпека, солідарність, ефективність". На заході обговорюватимуться питання стосовно посилення економічної та політичної безпеки Європи, перетворення її на найбільш конкурентоспроможну та міцну економічну зону, формату відносин з країнами-сусідами, та, зокрема, з Україною.


"Українському питанню" присвячуватимуться наступні модулі форуму: "Україна - небезпека чи шанси для економіки Європи", "Шанси та бар'єри розвитку економічного співробітництва України та ЄС".


А.КІНАХ оголосить вступне слово стосовно особливостей та можливостей українсько-польського співробітництва, співпраці між Україною та країнами ЄС у обох модулях.


В рамках нинішнього візиту вітчизняних бізнесменів до Польщі у Кракові відбудеться презентація економічних можливостей України та вітчизняних інвестиційних проектів, організована Українським союзом промисловців і підприємців. На розгляд зарубіжних інвесторів буде подано проект будівництва Чигиринської парогазової енергетичної системи, програм "Східний Крим" та будівництва спортивно-розважального комплексу.


На форумі, який традиційно збирає політичну та економічну еліту країн Центральної та Східної Європи, ЄС, Росії цього року братимуть участь президенти та прем'єр-міністри Польщі, Словаччини, Литви, делегації бізнесменів країн-учасниць заходу.


А.КІНАХ упродовж двох днів форуму планує зустрітися з керівництвом Польщі, зокрема, з Президентом Республіки Олександром КВАСНЄВСЬКИМ і прем'єр-міністром Мареком БЕЛЬКА.
UNIAN


 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект