НОВИНИ

04.09.2006 | Розкол в лавах лейбористів
Джерело - Українська служба ВВС

Соратники Тоні Блера та міністра фінансів Британії Гордона Брауна і далі сперечаються через майбутнє посади прем'єр-міністра.


Про це пишуть недільні британські газети. Міністр казначейства Ед Болз заявив, що розмова про майбутній політичний курс партії є "абсурдом" доки Тоні Блер не піде зі своєї посади.

Колишній міністр транспорту Стівен Баєрс сказав в інтерв'ю газеті Sunday Telegraph, що пан Браун повинен накреслити майбутній розвиток партії лейбористів.

В іншій газеті, Sunday Times, цитують ще одного колишнього міністра Алана Мілбурна, який також каже, що наступництво Гордона Брауна на посаді Тоні Блера не повинно було автоматичним.

тоні блер

 

У п'ятницю сам голова британського уряду в інтерв'ю газеті Times сказав, що його партія повинна припинити перейматися датою, коли він піде зі своєї посади.

Новий лідер

Пан Болз, один з головних прибічників Гордона Брауна, сказав: "Я не вірю, що Консервативна партія зможе виграти наступні вибори, але ми повинні зробити так, щоб ми їх не програли."

Прибічник самого Тоні Блера, Стівен Баєрс каже, що для наступного лідера Лейбористської партії теперішня ситуація є гарною можливістю показати себе, але і величезним викликом.

Але Алан Мілбурн, відданий прибічник Тоні Блера, каже, що зараз відбувається невиправдана гонитва за призначенням нового лідера.

Проводячи паралелі з консервативною партією і передачею влади від Маргарет Тетчер до Джона Мейджора, він сказав, що партія тоді не змогла зберегти свої традиційні ідеологічні цінності.

"Вони намагалися все зробити до певної дати, а про власне політику забули," - сказав він.

Пан Мілбурн додав, що заміна пана Блера на його посаді не зможе сама по собі оновити партію лейбористів і що обговорення майбутнього курсу повинно бути відкрито для всіх.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект