НОВИНИ

01.09.2006 | Ющенко нарешті звернув увагу на свій секретаріат та РНБО
За матеріалами - УНІАН, Української правди

Президент України Віктор Ющенко виступає за посилення як секретаріату президента, так і Ради національної безпеки та оборони "як якісно, так і професійно".

Про це в п'ятницю на брифінгу повідомила прес-секретар президента Ірина Геращенко.
 

За її словами, питання призначення керівництва РНБО і посилення секретаріату президента є "питанням кількох днів або кількох тижнів".

На запитання журналістів, наскільки достовірною є інформація, що лідер фракції "Наша Україна" Роман Безсмертний буде призначений у керівництво секретаріату президента, екс-міністр фінансів Віктор Пинзеник – до секретаріату президента, а екс-прем'єр Юрій Єхануров - на посаду секретаря РНБО, Геращенко відповіла, що про прізвища можна буде говорити лише після того, як вийдуть кадрові укази президента.

Водночас вона зазначила, що серед прізвищ, які обговорюються на ці посади, є й названі журналістом політики. За словами Геращенко, "на сьогодні у президента є дійсно лава запасних".

Як сказала прес-секретар, ті люди, які досить тривалий час працюють у команді Ющенка і продемонстрували свій професіоналізм, вони і далі працюватимуть у команді президента, і зараз питання про посади обговорюється.

Геращенко підкреслила, що йдеться про людей, які показали свої здібності, зокрема, у колишньому уряді як професіонали та люди командної роботи.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект