НОВИНИ

01.09.2006 | Важливо, щоби Україна утримала проєвропейський курс – зустріч Яролава Качинського і Солани
Джерело - ProEUROPA

Прем’єр-міністр Польщі Ярослав Качинський і глава дипломатії ЄС Хав’єр Солана обговорили питання співпраці об’єднаної Європи з Україною.
 
Як повідомляє Польське агентство преси, Качинський і Солана погодилися, що важливим завданням для Польщі і загалом для ЄС є прагнення, аби Україна утримала проєвропейський курс. Про це йшлося під час одноденного візиту Я.Качинського до Брюсселю.
 
Як відомо, це був перший закордонний візит Я.Качинського у якості прем’єр-міністра Польщі. а також перша особиста зустріч Качинського та Солани.


Політики обговорили також питання, пов’язані з миротворчими місіями в Лівані і Конго, а також проблему ядерної програми Ірану.  
 
Як заявляв сам Я.Качинський ціллю його візиту до Брюсселю було познайомитися з політиками ЄС, і підкреслити, що Польща є лояльним партнером ЄС.
 
Як відомо, наступного тижня в рамках щорічного економічного форуму в польському місті Криниці має відбутися зустріч Я.Качинського з прем’єром України Віктором Януковичем. Форум має відбутися 6-9 вересня.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект