НОВИНИ

01.09.2006 | Клюєв сходив для Ющенка в розвідку
Джерело - Українська правда

Віце-прем'єр Андрій Клюєв обговорив із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим перспективи активізації двосторонніх відносин, у тому числі в енергетичній сфері.

Також під час зустрічі обговорювався майбутній офіційний візит президента Віктора Ющенка в Баку, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми обговорили цілу низку питань співробітництва України й Азербайджану. Увага була акцентована на співробітництві в енергетичній галузі", - сказав Клюєв.

За його словами, у ході зустрічі сторони обговорили всі проблеми енергетичного співробітництва, включаючи збільшення обсягів постачань азербайджанської нафти в Україну, а також будівництво нових об'єктів на території України.

У свою чергу у прес-центрі НАК "Нафтогаз України" уточнили, що Україна й Азербайджан мають намір підписати 1 вересня угоду про співробітництво в паливно-енергетичному комплексі.

За даними прес-служби, міжурядова комісія також розгляне питання залучення азербайджанських видобувних компаній до участі в проекті транспортування легкої каспійської нафти по трубопроводу "Одеса-Броди" і його продовження до портів Балтійського і Північного морів.

Крім того, Клюєв повідомив, що обговорив з азербайджанським президентом питання засідання міжурядової українсько-азербайджанської комісії з економічного співробітництва, що відбудеться в п'ятницю.

За його словами, зокрема, мова йшла про співробітництво в сфері сільського господарства. "Ми будемо обговорювати угоди між міністерствами сільського господарства двох країн", - сказав віце-прем'єр.

Він також зазначив, що сторони почнуть підготовку угоди про співробітництво в сфері екології.

Як відомо, до складу урядової делегації України входить голова "Нафтогазу України" Володимир Шелудченко.

Завдання комісії - розробка механізмів сприяння українським і азербайджанським підприємствам для їхньої участі в розвідці, видобутку і переробці нафти і газу на території двох країн.

Ющенко відвідає Азербайджан з офіційним візитом 7-8 вересня.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект