НОВИНИ

09.09.2004 | Єврокомісія закликає східних сусідів ЄС, у тому числі Україну, посилити боротьбу зі СНІДОМ
Джерело - УНІАН

Європейська Комісія закликала посилити боротьбу зі СНІДом і ВІЛ-інфекцією у всій Європі, особливо у східноєвропейських країнах, включаючи нових сусідів ЄС.


Про це йдеться в ухваленому вчора у Брюсселі плані боротьби зі СНІДом на наступні півтора роки, повідомляє “Німецька хвиля”.


Єврокомісія б'є на сполох – за останні 9 років у Західній Європі вдвічі збільшилася кількість ВІЛ-інфікованих, а на Сході Європи деякі держави мають найвищі показники нових випадків ВІЛ-інфекції. Серед найбільш постраждалих країн у цьому регіоні програма ООН UNAIDS називає Україну, Росію, Латвію і Естонію.


Як зазначають у Єврокомісії, і в найбідніших державах Європи хворі на СНІД чи ВІЛ-інфіковані повинні мати доступ до лікування за прийнятними цінами. За словами Комісара ЄС Павела ТЕЛІЧКИ, для профілактики СНІДу і ВІЛ-інфекції потрібно краще використовувати ті кошти, які вже було виділено Брюсселем.


Єврокомісія вважає, що європейські держави мають краще координувати зусилля у боротьбі зі СНІДом та активніше шукати нові медикаменти проти смертельної хвороби.


Свою позицію Єврокомісія представить на міжнародній конференції по боротьбі зі СНІДом і ВІЛ-інфекцією 16-17 вересня у Вільнюсі. Учасники цього заходу мають розробити план об'єднання зусиль в Європі, щоб ефективніше протистояти небезпечній хворобі.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект