НОВИНИ

09.09.2004 | Путін не проти вступу України до ЄС
Джерело - Німецька Хвиля

Проте головна тема розмови стосовувалася подій у Беслані та Чечні.


Зробивши для західних журналістів таку дружню заяву щодо України, президент Росії, водночас, розкритикував Грузію та її президента Міхаїла Саакашвілі за спроби повернути під свій контроль Південну Осетію. Володимир Путін передбачив сценарій введення до Південної Осетії грузинських військ.


Стосовно подій у Беслані російський лідер сказав, що не має наміру оголошувати відкритого публічного розслідування. За його словами, воно було б контр-продуктивним. Натомість Путін повідомив, що проведе своє власне розслідування. На запитання кореспондента ”Ґардіан” президент заявив, що люди, які закликають до переговорів із провідниками чеченських повстанців, не мають совісті. ”Чому б вам не зустрітися з Осамою бін Ладеном, не запросити його на переговори, не спитати, чого він хоче, не дати йому це, а потім не відпустити з миром?” – спитав Путін і додав: ”Колишній британський прем"єр Марґарет Тетчер, з якою я один раз зустрічався, сказала: ”Людину, що виходить на вулицю, аби вбивати інших людей, саму треба вбити”. Президент Росії також категорично заперечив, що події в Беслані якимось чином пов'язані із суттю його політики у Чечні.
 
 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект