НОВИНИ

23.09.2022 | Ядерні погрози росії не вплинуть на надання військової підтримки Україні – Пентагон
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це заявив речник Пентагону Патрік Райдер журналістам у четвер.

«Що стосується заяв чи анонсів, які виходять з росії, - то вони не впливають на продовження тісної співпраці Пентагону з нашими міжнародними партнерами й нашими союзниками з надання Україні підтримки, якої вона потребує в її боротьбі», - сказав він.


За його словами, США й далі вестимуть переговори з Україною про те, що їй потрібно в середньо- та довгостроковій перспективі, а також зараз.

Щодо реакції США на ядерні погрози, то Райдер зазначив: «З того місця, де ми зараз сидимо, ми не бачили нічого такого, що змусило б нас змінити нашу позицію. Звичайно, ми продовжуватимемо уважно стежити за цим і серйозно ставитимемося до будь-якої риторики. Але, знову ж таки, на цьому етапі ми не бачимо нічого, що вказувало б на те, що нам потрібно змінити наш підхід».


Коментуючи оголошення росією часткової мобілізації, речник Пентагону зауважив, що «в багатьох відношеннях це може розв’язати проблему з людськими ресурсами для росії, але неясно, чи може це істотно вплинути на командування і контроль, логістику, забезпечення і, що важливо, проблеми з моральним духом, які ми бачили в російських військах в Україні».

За його словами, росія вторглася в Україну, намагаючись анексувати всю Україну, але зазнала провалу в досягненні цієї стратегічної мети, тому скоротила масштаб своїх оперативних завдань.

«Якщо ви вже стикаєтеся зі значними проблемами й не вирішили деякі з тих системних, стратегічних питань, які роблять боєздатною будь-яку велику військову силу, то ніщо не вказує на те, що стане легше, якщо додати більше змінних до рівняння», - зауважив Райдер.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект