НОВИНИ

05.09.2022 | Україні потрібно більше зброї та повне енергетичне ембарго росії – Шмигаль
За матеріалами - Politico

Глава українського уряду зазначив, що росія нині використовує обладнання та ракети радянських часів, оскільки її запас сучаснішої зброї вичерпується. Але, додав він, радянська зброя менш точна і вражає більше цивільних цілей, що вимагає певних категорій озброєння для України, які може надати Захід.

«Нам потрібно проводити більше протиракетних, протиповітряних, протиземних операцій. Нам потрібно більше безпілотників, щоб боротися і вражати ці ракети, які зараз використовують росіяни. Нам потрібне більш специфічне обладнання для захисту наших цивільних осіб. Нам потрібні передові засоби протиповітряної оборони, щоб відбити будь-які потенційні повітряні атаки», - сказав він.

Шмигаль визнав виклики, які стоять перед європейськими країнами щодо їх власних запасів зброї і складнощів її поставки, однак, зазначив він, Україна потребує цієї зброї якнайшвидше.


«Ми повідомляємо про ці потреби Європейській комісії та окремим країнам. Ми розуміємо, що це дуже складні технологічні поставки, і ми розуміємо, що, можливо, не вистачає обсягів або сум. Але ми хотіли б попросити їх дати нам те, що можливо, і прискорити поставки», - зазначив він.

Глава українського уряду також закликав країни Заходу посилити санкції проти росії, ввівши повне ембарго на експорт російської нафти та газу.

«Посилення санкцій проти росії не менш важливе, ніж допомога в частині постачання зброї. Ми хотіли б отримати повне, тотальне ембарго на російські нафту і газ. Ми розуміємо, що багато економік в ЄС дійсно залежать від російських енергоносіїв. Ми розуміємо, що це важкі рішення, але ми також розуміємо, що запровадження ембарго на російські нафту і газ допоможе скоротити російський бюджет і дасть їм менше можливостей фінансувати свою терористичну діяльність та геноцидну війну проти України», - сказав Шмигаль.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект