НОВИНИ

04.09.2022 | Контрнаступ ЗСУ на півдні триває згідно з узгодженим планом — WSJ
За матеріалами - The Wall Street Journal

На цю мить у Збройних сил немає достатньо зброї та ресурсів, щоб здійснювати більш масштабну визвольну операцію.

На думку журналістів видання, навіть не відвойовуючи значних територій, Київ може досягти прогресу, змусивши росію розкрити розташування своїх військ та баз постачання, зайняти оборонну позицію або відвести війська з інших регіонів країни (наприклад, зі сходу). Крім того, Україна може отримати розвіддані про російські підрозділи, їх вразливість та готовність до бою.


WSJ, посилаючись на представників української влади, пише, що зараз у ЗСУ немає ані потрібного озброєння, ані достатньо живої сили для швидкого наступу. Саме тому військові прагнуть послабити передові російські сили, використовуючи далекобійну артилерію та ракети для враження стратегічних об'єктів у тилу ворога.

Ще однією особливістю, яка відрізняє українське військове керівництво від російського, є те, що в Генштабі ЗСУ намагаються мінімізувати потенційні втрати під час деокупації захоплених територій. За оцінками західних офіційних осіб, у Херсоні та його околицях зараз перебувають близько 20 тисяч російських військових. Україна сподівається відвоювати регіон, не вступаючи у криваві вуличні бої.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект