НОВИНИ

08.09.2004 | США зацікавлені у поглибленні двосторонніх відносин з Україною – заступник держсекретаря США
Джерело - УНІАН

США зацікавлені у поглибленні двосторонніх відносин з Україною. Про це сказав заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Джон ТЕФФТ в ході зустрічі з Головою Верховної Ради України Володимиром ЛИТВИНОМ.


Як повідомив прес-секретар спікера Ігор СТОРОЖУК, Д.ТЕФФТ підкреслив, що інтерес США до України пов'язаний, як з таким важливим періодом, що нині переживає Україна – президентськими виборами - так і з прагненням Америки поглиблювати свої двосторонні відносини з нашою країною. В ході зустрічі Д.ТЕФФТ також висловив думку, що Україна "вільна і демократична - є дуже важливою у світі".


В ході розмови В.ЛИТВИН порушив питання про перспективи України щодо надання їй статусу країни з ринковою економікою, вступу України до СОТ, скасування поправки Джексона-Венніка, а також стосовно активнішої позиції США у питанні інтеграції України до НАТО. На що Д.ТЕФФТ сказав, що поступове вирішення цих питань входить до кола його обов'язків і підтвердив свою готовність до активнішої співпраці з Україною в цих напрямках.


Розмова стосувалась і ситуації в Іраку. Д.ТЕФФТ подякував Україні за її миротворчі зусилля в цій країні.


В.ЛИТВИН в свою чергу висловив думку, що питання подальшої присутності українського контингенту в Іраку "буде на вістрі політичної боротьби в Україні".


Обговорили сторони і проблему міжнародного тероризму. В.ЛИТВИН засудив прояви тероризму у світі і поінформував гостя про свою ініціативу запросити 100 потерпілих під час теракту в Північній Осетії дітей для реабілітації і лікування в кримських оздоровницях, що належать ВР.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект