НОВИНИ

29.04.2022 | Після зустрічі в Рамштайні всі партнери краще розуміють, яка зброя потрібна Україні - Маркарова
Джерело - Укрінформ

Про це розповіла в четвер у відповідь на запитання власного кореспондента Укрінформу Посол України в США Оксана Маркарова.

«Історична зустріч у Рамштайні, яку організували США, зібравши близько 40 міністрів і головкомів збройних сил країн – наших друзів, партнерів і союзників – дозволила вже ту координацію, яка відбувалася на двосторонній основі, перетворити на постійно діючу координаційну групу», - зазначила Маркарова.

Це, за її словами, посприяло тому, що всі партнери тепер «абсолютно чітко розуміють і знають», які саме види озброєння потрібні ЗСУ. Отже, ця координаційна група зосереджена на виконанні головної задачі – знайти й максимально швидко доставити цю зброю в Україну.

Посол також відзначила «дуже високий рівень» співпраці між Україною і США, яка відбувається паралельно між главами міністерств і відомств, військових командувачів і безпосередньо президентів. «Фактично, зараз робота триває на всіх рівнях», - зауважила дипломат.


Як повідомляв Укрінформ, 26 квітня на авіабазі Рамштайн у Німеччині відбулася зустріч глав оборонних відомств і начальників штабів понад 40 держав. За словами голови Об'єднаного комітету начальників штабів ЗС США генерала Марка Міллі, головне завдання переговорів – синхронізація й координація військової допомоги Україні.

Міністерство оборони США створило центр управління для координації постачання та оптимізації доставки військової допомоги Україні у німецькому Штутгарті, в зоні відповідальності Європейського командування США.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5792. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект