НОВИНИ

24.04.2022 | Санкції проти росії мають бути нищівними для курсу рубля - Моравецький
Джерело - УКРІНФОРМ

Про це він заявив у суботу на пресконференції у Варшаві.

Глава польського уряду зазначив, що попереджав раніше європейських лідерів, що санкції, які запроваджуються проти росії, є недостатніми.

“Я це говорив і тоді, і зараз: санкції є заслабкими. Погляньте на курс рубля, що діється з російською економікою зараз - не діється нічого особливого. Вона потерпатиме, але у подальшій перспективі, а не зараз. Натомість в Україні дії потрібні тут і зараз. Для того щоб російські війська вийшли з України, необхідні нищівні, дуже сильні санкції, набагато сильніші, ніж ті, які нам донині вдалося запровадити”, - підкреслив Моравецький.


Він додав, що Польща працює над тим, щоб бути серед країн, які активно переконують партнерів у Західній Європі діяти “швидше, сильніше і більше заради вільної України”.

Прем'єр-міністр РП критично висловився стосовно позицій Німеччини та Угорщини у контексті санкцій проти рф і купівлі російських енергоносіїв.

“Ми рішуче налаштовані щодо найбільш радикальних дій у контексті відмови від російських енергоносіїв. Тому переконати німців є абсолютно ключовим питанням. Обурення викликає також позиція інших країн, наприклад Угорщини, яка у цій справі також висловлюється стримано, вона гальмує цей процес”, - підкреслив глава польського уряду.

На його переконання, якби Берлін наважився на такі рішучі кроки, то це була би “абсолютно ключова зміна у припиненні фінансування путіна, кремля і всіх злочинних можливостей, які, на жаль, все ще зберігаються”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект