НОВИНИ

03.09.2004 | Візит Віктора Януковича в Ірак відбувся несподівано
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Прем’єр-міністр Віктор Янукович у четвер, перебуваючи в Іраку, заявив, що про виведення українського контингенту з цієї країни можна буде вести мову лише після стабілізації ситуації у ній. Київські політологи вважають несподіваний візит Януковича до Іраку частиною його передвиборчої кампанії. 


Візит Віктора Януковича в Ірак відбувся несподівано, втім сенсації - у вигляді заяви про виведення українців з Іраку - не сталося. Не названо і термінів перебування українського контингенту в цій країні. Заява про те, що українці залишаться там до стабілізації ситуації та виборів в Іраку, які мають відбутися взимку, не встановлює часових орієнтирів.


У зв”язку з цим політолог Олександр Дергачов уважає, що поїздка є частиною виборчої кампанії кандидата у президенти Януковича. Прем”єрові необхідні аргументи, аби виправдати перед виборцями рішення влади тримати український контингент в Іраку й далі, вважає аналітик. Очікується, що іракська тема загостриться з відкриттям роботи парламенту, оскільки опозиційні кандидати в президенти та їхні сили виступають за виведення військ.
 
 | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект