НОВИНИ

04.07.2006 | Експерт США: бін Ладен приховується в одній із країн колишнього СРСР
Джерело - Korespondent.net

Колишній координатор Білого дому з контртероризму Річард Кларк припускає, що лідер "Аль-Каіди" Усама бін Ладен перебуває на території одної з центральноазіатських держав колишнього СРСР.

"Коли ви шукаєте його всьому Пакистані і не можете знайти, можливо  , його там просто немає", - сказав Кларк у понеділок, 3 липня, в інтерв’ю Національному громадському радіо (НГР) США.

У числі місць, де також може знаходитися бінЛаден, Кларк назвав Сомалі і Іран.

Як вдалося з’ясувати НГР, адміністрація Джорджа Буша наприкінці 2005 року, не віддаючи це розголосу, розформувала спецпідрозділ ЦРУ, який протягом майже десяти років займався винятково "полюванням" на бін Ладена. При цьому радіостанції не вдалося з’ясувати причини такого рішення.

До відходу у відставку в 2003 році Кларк протягом десяти років працював у раді національної безпеки при президенті США, у тому числі з 2001 по 2003 роки - на посаді спеціального радника президента США з контртерроризму.

До приходу в Білий дім Кларк із 1985 по 1988 роки був заступником помічника держсекретаря США з розвідки, а з 1989 по 1992 роки був заступником держсекретаря США з політично-військових питаннях.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект