НОВИНИ

30.11.2021 | Сенат США провалив спробу швидкого ухвалення оборонного бюджету-2022
За матеріалами - The Hill

«Сенат проголосував 45 проти 51 за припинення дебатів по проєкту Закону щодо асигнувань на національну оборону (NDAA), який встановлює рівень витрат, а також політику Пентагону»,- зауважується в публікації.

Натомість для того, щоби далі приймати документ за прискореною процедурою простою більшістю, потрібна підтримка щонайменше 60 сенаторів.

Суперечки між республіканцями й демократами точаться навколо значної кількості поправок, внесених у процесі розгляду документа верхньою палатою Конгресу США. Лідер демократичної більшості Чак Шумер всіляко затягував винесення на голосування документа перед вихідними до Дня подяки, який у США відзначали минулого тижня. У понеділок він намагався припинити ведення дебатів по документу із затвердженою лише частиною поправок, однак отримав відмову республіканців, які наполягають на обговоренні інших положень.

Лідер республіканської меншості сенатор Мітч Макконнелл у понеділок визначив перелік питань, щодо яких його партія наполягає введення додаткових поправок. Серед них, у тому числі, санкції проти Nord Stream 2, представлені сенаторами Джеймсом Рішем і Тедом Крузом, і які вже були затверджені раніше Палатою представників США. Крім того, республіканці наполягають на голосуванні за поправки щодо підтримки України, а також стосовно Китаю.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект