НОВИНИ

29.06.2006 | Палестинці убили ізраїльського заручника
За матеріалами - NEWSru.com

Бойовики з Палестинської автономії убили одного з заручників - 18-літнього ізраїльського поселенця Еліягу Ашері, який був викрадений на Західному березі ріки Ійордан.

Тіло убитого знайдено в місті Рамаллах. У відповідь на це ізраїльські війська заарештували близько 70 високопоставлених активістів радикального руху "Хамас", у тому числі міністрів, депутатів і муніципальних чиновників. Операція проводилася в Східному Єрусалимі, Рамаллахі, Калькілье, Дженіне і Наблусі.

Як повідомив міністр внутрішніх справ Ізраїлю Роні Пан-Він, лідери "Хамаса", у даний час знаходяться на допиті. Незабаром вони будуть доставлені в суд для продовження терміну їх попереднього арешту за підозрою в терористичній діяльності.

Командування ізраїльською армією відзначає, що операція по арешту лідерів терористів ще незакінчена. Передбачається, що арешти покликані підсилити тиск на рух "Хамас", бойовиків якого Ізраїль обвинувачує в нападі на армійську посаду в неділю. У результаті цієї акції двоє солдат було вбито, а третього захоплено.

В Ізраїлі підкреслюють, що мова йде не про захоплення заручників для подальших переговорів із приводу звільнення єфрейтора Гилада Шаліта, а про арешти лідерів терористичних організацій, які несуть відповідальність за злочини проти Ізраїлю.

Як заявив представник бойового крила "Хамас" Абу-Убейда, арешти палестинських лідерів в Іудеї і Самарії ніяк не змінять позицію організації у відношенні захопленого військовослужбовця Гілада Шаліта. За його словами, єдиною можливістю домогтися звільнення солдата є згода з представленими терористами умовами - звільненням палестинських ув’язнених.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект