НОВИНИ

17.11.2021 | Зведення «стіни» і військові навчання: Естонія збирає резервістів біля кордону з РФ
За матеріалами - ERR

Збори стосуються особового складу інженерних батальйонів, а також рота розвідки.

Як уточнює естонський Департамент поліції та прикордонної охорони, резервісти зокрема займуться встановленням на східному кордоні тимчасового загородження довжиною до 40 кілометрів. Загородження з ріжучого дроту буде встановлено не більше ніж у десяти місцях, у яких вищий ризик незаконного перетину кордону.

Для загороджень буде використано ріжучий дріт довжиною приблизно 120 км, його буде встановлено у три шари. Головна увага - на наземний кордон із РФ.

Генеральний директор Департаменту поліції та прикордонної охорони Ельмар Вахер наголосив, що рівень небезпеки на кордонах Естонії не змінився і безпосереднього ризику посилення міграційного тиску зараз немає, однак «події у Польщі, Литві та Латвії» вимагають зміцнення прикордонної інфраструктури й в Естонії. За його словами, встановлення дротяних загорож для гарантування безпеки кордону є тимчасовим рішенням.

«Ми продовжимо будівництво державного кордону в прискореному темпі, оскільки це є вкрай важливим для запобігання масовій міграції. За оцінкою експертів з безпеки, міграційний тиск як метод гібридної війни використовуватиметься роками, і для превенції та припинення цього потрібні не лише фізичні загородження, а й вся інфраструктура з технікою для моніторингу», – наголосив Вахер.

Раніше міністр оборони Естонії Калле Лаанет заявив, що у разі потреби ЗС Естонії готові встановити на східному кордоні 130 кілометрів загороджувального дроту, щоб підготуватися до можливої ​​гібридної атаки на Естонію.

Протяжність естонсько-російського кордону становить 333,7 км.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект