НОВИНИ

06.10.2021 | Група сенаторів США закликає Байдена вислати 300 російських дипломатів
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Про це йдеться у відкритому зверненні, адресованому Байдену, текст якого розміщений на офіційній сторінці сенатора Марка Рубіо.

«1 серпня 2021 року Росія ввела заборону на роботу будь-кого з місцевих працівників на території нашого посольства в Москві . Ці раптові односторонні дії росіян ставлять під загрозу щоденну діяльність посольства США в Москві та здатність Держдепартаменту задовольняти консульські потреби американців, які проживають, працюють або їздять до Росії», - вказали законодавці.

Вони нагадали, що російська сторона зарахувала найманих працівників у посольстві США як «американських дипломатів». Це призвело до того, що зараз в різних дипустановах РФ на території США працюють понад 400 дипломатів, тоді як у Росії дозволено працювати лише 100 американським дипломатам.

«Така диспропорційність диппредставництва є неприйнятною», - підкреслюється у зверненні.

Сенатори у цьому зв’язку наголосили, що Росія повинна видати достатню кількість дипломатичних віз американській стороні: «Якщо таких дій не буде вжито, ми закликаємо вас почати висилати російських дипломатів, аби привести дипломатичну присутність США до паритету. Ми вважаємо, що такий крок буде розумним і відповідним».

Американські законодавці також закликали команду національної безпеки Білого дому до «негайних і конкретних кроків, аби забезпечити посольство США в Москві необхідним персоналом та підтримкою».


Звернення підписали сенатори-республіканці Марко Рубіо, Джим Ріш, а також представники Демократичної партії Марк Ворнер і Боб Менендес.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8194. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект