НОВИНИ

21.06.2006 | Тарасюк завірив, що Україна як і раніше прагне в СОТ
Джерело - Українські новини

Міністр закордонних справ Борис Тарасюк і Генеральний директор Світової Організації Торгівлі Паскаль Ламі обговорили вступ України у СОТ.


Відповідно до повідомлення прес-служби Міністерства закордонних справ, під час зустрічі в Женеві Тарасюк проінформував Ламі про внутрішньополітичну ситуацію в Україні, підкресливши, що одержання Україною членства у СОТ залишається одним із пріоритетних завдань економічної стратегії розвитку України.


Міністр також передав Ламі лист Президента України Віктора Ющенка, у якому мова йде про незмінність курсу України на вступ у СОТ.


У свою чергу, Ламі зазначив успішні кроки України, спрямовані на адаптацію національного законодавства до правил СОТ, і підкреслив необхідність продовження законодавчої роботи в цьому напрямку для забезпечення повноправної участі України в міжнародній торговельній системі.


Нагадаємо, що 15 червня Україна підписала з Колумбією двосторонній протокол про взаємний доступ на ринки товарів і послуг у рамках вступу України у СОТ.


У свою чергу, міністр економіки Арсеній Яценюк прогнозує завершення всіх двосторонніх і багатосторонніх переговорів зі вступу України у СОТ до вересня.


У рамках вступу у СОТ Україні залишилося підписати протоколи ще з 2 учасниками організації - Киргизстаном і Тайванем.


Тим часом, переговори з Киргизстаном ускладнені тим, що ця країна вимагає знизити імпортні мита на свою аграрну продукцію. За даними ж інформованого джерела, розмір запропонованих ставок суперечить раніше досягнутим домовленостям з іншими країнами-членами СОТ.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 508. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект