НОВИНИ

13.06.2006 | Буш занесе нове ім'я до "чорного списку" терористів
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Буш сказав, що ім'я наступника Абу Мусаби аль-Заркаві, лідера аль-Кайди в Іраку, буде занесено до списку тих, хто має постати перед законом.


Він промовляв після того, як аль-Каїда назвала Шейха Абу Хамзу аль Мухаджера наступником колишнього лідера, якого вбили американські вояки минулої середи.

Президент Буш скликав дводенну нараду для оцінки американських дій в Іраку. Пан Буш зібрав для цього у Кемп Девиді чільних дипломатів, військових командувачів, а також своїх радників.

Під час наради вони зв'яжуться прямим телефонним зв'язком з членами новообраного уряду у Багдаді, включно з прем'єр-міністром Нурі аль-Малікі.

Пан Буш сказав, що Сполучені Штати повинні надати повну підтримку панові Малікі: "Найкращий шлях здобути перемогу у цій війні проти повстанців - це створити уряд національної єдності, який спроможний себе захистити та забезпечити реальну допомогу своєму народові."

Кореспондент ВВС у Вашингтоні каже, що переговори відбувається за сприятливих умов, коли минулого тижня було призначено кількох ключових міністрів в Іраку.

Однак один з радників президента Буша, Ден Бартлетт, сказав, що ситуація залишається серйозною.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект