НОВИНИ

09.06.2006 | Ющенко: Політика розширення ЄС - це політика стабілізації Європи
Джерело - Прес-служба Президента України

Президент України Віктор Ющенко в Амстердамі провів зустріч з професорсько-викладацьким складом та студентами Амстердамського університету.


У своїй промові Глава держави зосередився на європейських прагненнях України,  відзначивши, що європейські цінності історично завжди були притаманні нашій державі. Віктор Ющенко висловив переконання, що найбільш вдалою політикою Європейського Союзу на даному етапі розвитку є політика розширення. При цьому, на його думку, євроскептицизм є необхідним тимчасовим етапом на шляху розвитку ЄС.


"Переконаний, що політика розширення ЄС - це політика стабілізації Європи", - наголосив Президент.


Говорячи про необхідність лібералізації візового режиму з ЄС для українських студентів, науковців, журналістів та інших категорій громадян, В. Ющенко відзначив, що це потрібно насамперед для сприяння обміну досвідом і повернення України до європейських цінностей. "На ваших плечах найкраще передається демократія", - сказав він, звертаючись до студентів.


Президент також закликав українських студентів, які навчаються в Амстердамському університеті, з часом повернутися на Батьківщину, щоб застосовувати тут набуті знання.


Віктор Ющенко відповів на низку запитань, що цікавили студентів університету, зокрема, щодо утвердження в Україні свободи слова, відносин України з Росією, політики держави в освітній галузі.


В університеті Президент України також поспілкувався з ректором вищого навчального закладу, професором П. Ван дер Хейденом.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7108. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект