НОВИНИ

02.09.2004 | Після виборів в Україні і США відносини між двома країнами розвиватимуться активніше - Лугар
Джерело - УНІАН

Голова комітету Сенату США з міжнародних відносин Ричард ЛУГАР вважає, що після президентських виборів як в Україні, так і в США відносини між двома країнами розвиватимуться більш активно.


Як передає кореспондент УНІАН, про це Р.ЛУГАР сказав сьогодні на прес-конференції у Києві.


"Після виборів в Україні і США, вважаю, ми матимемо дуже активні та енергійні відносини", - сказав сенатор.


"Я говорив і урядовцям, й іншим моїм друзям в Україні, що зараз погляди усього світу звернені на Україну, тому що демократичні вибори, які мають відбутися в Україні, матимуть колосальне значення і для майбутнього України, і для репутації України як країни, яка дотримується принципів демократії та прав людини”, - додав він.


Р.ЛУГАР повідомив, що вранці мав телефонну розмову з Президентом України Леонідом КУЧМОЮ. "Він виступив з пропозицією, що я міг би приїхати і спостерігати за виборами в Україні. Це цікава ідея. Тисячі людей приїдуть в Україну на вибори", - сказав він.


Сенатор зазначив, що є "не першим візитером до вашої країни, який наголошує на тому, наскільки важливе значення матиме проведення вільних, демократичних і справедливих виборів у вашій та нашій країнах".


Р.ЛУГАР також зазначив, що є "ентузіастом на підтримку України", тому що глибоко вірить у важливість цієї країни. "Вважаю, що майбутнє України пов'язано зі вступом до НАТО і ЄС", - відзначив він.


Сенатор висловив вдячність Україні і "сміливим хлопцям", які виконують надзвичайну місію в Іраку по забезпеченню свободи для народу тієї країни.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 5727. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект