НОВИНИ

08.06.2006 | Сьогодні в Брюсселі відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО
Джерело - ProEUROPA

8 червня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО та Ради євроатлантичного партнерства (РЄАП) на рівні міністрів оборони.
 
Як повідомили в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, для участі у цих заходах до Брюсселя відбуває українська делегація на чолі з міністром оборони України Анатолієм Гриценком. До складу делегації також увійшли перший заступник міністра закордонних справ України Антон Бутейко, керівник Департаменту з питань воєнної безпеки Ради національної безпеки і оборони України Сергій Химченко та заступник начальника Генерального штабу ЗС України віце-адмірал Ігор Князь.
 
Як передбачається порядком денним, учасники засідання Комісії Україна-НАТО планують розглянути оборонну політику України у трансформованому безпековому середовищі. Зокрема, обговорюватиметься поточний стан трансформації Збройних Сил України та плани щодо участі України в операціях під проводом НАТО.
 
Під час засідання РЄАП керівники військових відомств країн-членів і партнерів Альянсу мають обговорити хід проведення операцій під егідою НАТО, зокрема, в Афганістані (ISAF), Косовому (KFOR) та у Середземному морі (“Активні зусилля”), а також участь в цих операціях країн-партнерів Альянсу.
 
Також у Брюсселі заплановані двосторонні зустрічі міністра оборони України А.Гриценка з Генеральним секретарем НАТО Яаппом де Хооп Схеффером, міністром оборони США Дональдом Рамсфельдом та міністром оборони Республіки Болгарія Веселином Блізнаковим.
 
Крім того, перебуваючи у Брюсселі заступник начальника Генерального штабу ЗС України віце-адмірал І.Князь проведе робочу зустріч з представником Стратегічного командування НАТО з трансформації, під час якої сторони планують обговорити стан та перспективи співробітництва. Також віце-адмірал І.Князь планує зустрітися з представниками Міжнародного військового штабу НАТО та узгодити з ними питання участі України в антитерористичних операціях “Активні зусилля” та “Чорноморська гармонія”.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2019. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект