НОВИНИ

04.06.2021 | Литва розпочинає навчання у Балтійському морі разом з країнами НАТО
За матеріалами - 15min.lt

Цього року навчання Baltic fortress-2021 пройдуть не тільки в морському просторі, але також охоплять внутрішню акваторію і прибережну зону. Маневри пройдуть у територіальних водах і винятковій економічній зоні Балтійського моря Литви.

Крім Литви, в навчаннях візьмуть участь військово-морські кораблі Латвії, Естонії, Польщі, Великої Британії та Канади, балтійський військово-морський підрозділ Baltron (спільний проєкт військово-морських сил Латвії, Литви та Естонії), штаб і берегові підрозділи ВМС Литви, морські піхотинці Великої Британії і Португалії, військово-морська берегова група Польщі.

Тренінг буде охоплювати тактичні елементи і вправи, характерні для морської фази, такі як групове маневрування кораблів, артилерійська стрільба, процедури радіозв'язку, процедури пошуку і рятування, боротьба за життєздатність корабля і протимінні дії. На березі пройдуть спеціальні навчання - захист військових частин від асиметричної гібридної загрози і її нейтралізація, десантні операції на Куршській косі і Куршській затоці, організація охорони та оборони портів.


Армія попереджає про навчання жителів і туристів цього регіону. Крім того, можуть використовуватися імітаційні боєприпаси. Міжнародні військово-морські навчання «Baltic fortress/Балтійська фортеця» проводяться з 2008 року щороку в різних країнах Балтії. Їхня мета - створити умови для учасників міжнародних курсів штабних офіцерів Балтійського флоту, що проходять у Ризі, для планування навчань в умовах реальної військової підготовки на морі, заснованої на процедурах НАТО і з використанням оперативної англійської мови.

Міжнародні військово-морські навчання BALTOPS 2021, організовані ВМС США в Балтійському морі, що проходять одночасно, цього року пройдуть у 50-й раз - 6-18 червня. У BALTOPS-2021 візьмуть участь близько 40 кораблів, 60 літаків і близько 4 тисяч військовослужбовців із 16 країн НАТО і двох нейтральних держав. Навчання включатимуть протиповітряну оборону, протичовнові, протимінні і десантні операції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1080. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект