НОВИНИ

01.09.2004 | Польща здивована песимізмом української еліти щодо майбутньої євроінтеграції
Джерело - UNIAN

"Для нас є найгіршим український скептицизм", - сказав він. "Коли європейський горизонт наблизився, багато українських коментаторів говорять, що він віддалився", - додав посол.


За його словами, для Польщі дуже важливо, щоб в Україні після розширення Євросоюзу не створювався міф, що це розширення “ставить край діям України на вступ до ЄС”. "Ми вважаємо, що розширення дає шанс Україні", - сказав посол.


При цьому він зазначив, що питання оцінки політичною елітою України євроінтеграційних процесів має багато як політичних, так і психологічних нюансів.


М.ЗЮЛКОВСЬКИЙ наголосив, що поки що немає економічних підстав говорити про віддалення перспективи вступу України у Євросоюз, оскільки навіть показники рівня двосторонньої торгівлі між Україною та Польщею у першому півріччі цього року продовжували зростати.


Як відомо, 21 серпня прем'єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ під час зустрічі з ветеранами Кабінету міністрів заявив, що Євросоюзу зараз “не до України”, оскільки ЄС має багато внутрішніх проблем після розширення. При цьому прем'єр наголошував на тому, що більшість українських ініціатив не сприймаються Євросоюзом.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект